+421 917 081 587 Otváracie hodiny: Na objednávku Horská 4, 831 02, Bratislava (Nové Mesto)
maly servis
maly servis
#ridewithstyle

MALÝ SERVIS

Malý servis obsahuje: vyčistenie, premazanie bicykla, nastavenie radenia a bŕzd, skontrolovanie a dotiahnutie skrutiek, dofúkanie kolies.

 

SERVIS BICYKLOV

Malý servis

Malý servis bicyklov Bratislava

Malý servis obsahuje: vyčistenie, premazanie bicykla, nastavenie radenia a bŕzd, skontrolovanie a dotiahnutie skrutiek, dofúkanie kolies.

CENA – 25 EUR

Stredný servis

LOVEC Stredný SERVIS bicyklov BRATISLAVA

Stredný servis obsahuje: vyčistenie, premazanie, nastavenie radenia a bŕzd, odstránenie vôlí a dotiahnutie skrutiek, vycentrovanie a dofúkanie kolies. + Základne umytie bicykla (len s prípravkom).

CENA – 34 EUR

Veľký servis

Lovec cykloservis Bratislava

Veľký servis obsahuje: vyčistenie, premazanie, výmena laniek a bowdenov, nastavenie radenia a bŕzd, odstránenie vôlí a dotiahnutie skrutiek, vycentrovanie a dofúkanie kolies, premazanie a kontrola hlavového zloženia, stredu a zadnej stavby, vidlice a tlmiča, vyčistenie reťaze, kľúk a kazety.
+ Umytie bicykla detailne.

CENA – 62 EUR

#ridewithstyle

Naša idea

Vieme, že základom dobrého cykloservisu sú bohaté skúsenosti, kvalitné náradie a množstvo hodín odmakanej práce. Či už vlastníš nový bajk za tisíce eur, alebo starší bicykel za pár stoviek – je v našom záujme, aby si naň mohol čo najskôr nasadnúť a užívať si spanilú jazdu. Navštívte náš servis bicyklov v Bratislave na ulici Horská 4 (Nové mesto).

servis bicyklov Bratislava
LOVEC Servis bicyklov
Bratislava

Horská 4, 831 02, Bratislava
+421 917 081 587
info@lovecservis.sk

Máš ohnutú vidlicu alebo silný defekt?

Napíš nám ihneď !

Skvelí mechanici

Sme mladý, energický a skúsený tím mechanikov, ktorý sa rád postará o tvoj bicykel či to už bude silný defekt, nastavenie bŕzd či nastavenie prehadzovačky. 

Bez čakania

Vieme, že už sa nevieš dočkať momentu, keď sa znovu oprieš do pedálov. Ani my nie – preto je rýchla oprava tvojho bajku našou prioritou! Nekončíme, keď sme unavení, ale keď je naša práca hotová.

Vysoká kvalita

Ponúkame opravu bicyklov na najvyššej úrovni v Bratislave. Môžeš sa spoľahnúť, že kvalitne a precízne vyriešime tvoj problém, plus ti dáme radu pre starostlivosť o tvojho tátoša.