+421 917 081 587 Otváracie hodiny: Na objednávku Horská 4, 831 02, Bratislava (Nové Mesto)
vycentrovanie kolies
vycentrovanie kolies
#ridewithstyle

VEĽKÝ SERVIS

Veľký servis obsahuje: vyčistenie, premazanie, výmena laniek a bowdenov, nastavenie radenia a bŕzd, odstránenie vôlí a dotiahnutie skrutiek, dofúkanie kolies a vycentrovanie kolies, premazanie a kontrola hlavového zloženia, stredu a zadnej stavby, vidlice a tlmiča, vyčistenie reťaze, kľúk a kazety.
+ Umytie bicykla detailne.

 

 

SERVIS BICYKLOV

Malý servis

Malý servis bicyklov Bratislava

Malý servis obsahuje: vyčistenie, premazanie, nastavenie radenia a bŕzd, skontrolovanie a dotiahnutie skrutiek, dofúkanie kolies.

CENA – 25 EUR

Stredný servis

LOVEC Stredný SERVIS bicyklov BRATISLAVA

Stredný servis obsahuje: vyčistenie, premazanie, nastavenie radenia a bŕzd, odstránenie vôlí a dotiahnutie skrutiek, vycentrovanie a dofúkanie kolies. + Základne umytie bicykla(len s prípravkom).

CENA – 34 EUR

Veľký servis

Lovec cykloservis Bratislava

Veľký servis obsahuje: vyčistenie, premazanie, výmena laniek a bowdenov, nastavenie radenia a bŕzd, odstránenie vôlí a dotiahnutie skrutiek, vycentrovanie a dofúkanie kolies, premazanie a kontrola hlavového zloženia, stredu a zadnej stavby, vidlice a tlmiča, vyčistenie reťaze, kľúk a kazety.
+ Umytie bicykla detailne.

CENA – 62 EUR

#ridewithstyle

Naša idea

Vieme, že základom dobrého cykloservisu sú bohaté skúsenosti, kvalitné náradie a množstvo hodín odmakanej práce. Či už vlastníš nový bajk za tisíce eur, alebo starší bicykel za pár stoviek – je v našom záujme, aby si naň mohol čo najskôr nasadnúť a užívať si spanilú jazdu. Navštívte náš servis bicyklov v Bratislave na ulici Horská 4.

servis bicyklov Bratislava
LOVEC Servis bicyklov
Bratislava

Horská 4, 831 02, Bratislava
+421 917 081 587
info@lovecservis.sk

Máš záujem o VEĽKÝ SERVIS?

Napíš nám !

Skvelí mechanici

Sme mladý, energický a skúsený tím mechanikov, ktorý sa rád postará o tvoj bicykel či to už bude defekt, nastavenie bŕzd či nastavenie prehadzovačky. 

Bez čakania

Vieme, že už sa nevieš dočkať momentu, keď sa znovu oprieš do pedálov. Ani my nie – preto je rýchla oprava tvojho bajku našou prioritou! Nekončíme, keď sme unavení, ale keď je hotová práca.

Vysoká kvalita

Ponúkame opravu bajkov na najvyššej úrovni v Bratislave. Môžeš sa spoľahnúť, že kvalitne a precízne vyriešime tvoj problém, plus ti dáme radu pre starostlivosť o tvojho tátoša.